Предавање доц. др Далибора Елезовића у Оренбургу (Русија)

Доц. др Далибор Елезовић са Катедре за историју Филозофског факултета одржао је 1. децембра предавање на тему Срби и Русија од почетка XVIII века до Октобарске револуције (Сербы и Россия с начала XVIII века до Октябрьской революции), на Историјском факултету Оренбуршког државног педагошког универзитета (Оренбургский Государственный Педагогический Университет).

Доц. др Далибор Елезовић на Јужном федералном универзитету у Ростову на Дону (Русија)

Доц. др Далибор Елезовић са Катедре за историју Филозофског факултета, изабран за гостујућег професора на Јужном федералном универзитету у Ростову на Дону у Русији (Южный федеральный университет), изводио је наставу на мастер студијама Факултета за управу у зимском семестру из предмета Глобализација у новом веку – економски аспект (Глобализация в новом времени – экономический аспект).…