Мајски апсолвентски испитни рок

Распоред испита Основне академске студије   Право пријаве испита имају само студенти по старом програму (апсолвенти) који су положили све испите из друге и треће године. Пријава испита Пријава испита за студенте по старом програму од 27. априла до 10.маја 2017. године. Испитни рок Испитни рок – од 15. маја до 26. маја 2017. године…

Резултати испита – Дидактика, Образовне технологије (ОАС), Савремене образовне технологије (МАС)

Резултате испита за предмете на студијском програму за Педагогију (ОАС и МАС) и Филозофију (ОАС), предметног професора др Звездана Арсића можете погледати на следећим линковима: Дидактика 1 Дидактика (Катедра за филозофију) Образовне технологије (ОАС) Савремене образовне технологије (МАС)