Промене у термину предавања код доц. др Микоње Кнежевића

Обавештавамо студенте на Катедри за филозофију да ће се настава код доц. др Микоње Кнежевића предвиђена за 29. и 30. мај одржати у четвртак и петак, 16. и 17. маја, по следећем распореду: Наука о уметности, четвртак, 16. мај, 14-17ч; Историја философије од Аристотела до Боетија, петак, 17. мај, 8-11ч.

Промене у термину предавања код доц. др Божидара Зарковића

Обавештавамо студенте историје да ће се предавања код доц. др Божидара Зарковића уместо 27,28 и 29. маја одржати дана 17. и 22. маја по следећем: 17. мај (петак) – 8-11.00ч друга година 13-16.00ч  – трећа година 22. мај (среда) – Обилазак манастира Бањска  ( давање потписа)

Промена у термину предавања код проф. др Слободанке Ђолић

КАТЕДРА ЗА ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ЧЕТВРТЕ ГОДИНЕ Обавештавају се студенти на Катедри за енглески језик и књижевност да ће се предавања код проф. др Слободанке Ђолић уместо 24. маја (петак) одржати 23. маја (четвртак) у термину 8-10ч када ће студенти добити и потписе за оверу семестра.