Припреме за издавање студентског листа на Факултету

У току су идејне припреме за издавање студентског листа на Факултету. Припремама руководи асистент др Борис Братина. Молимо све студенте ( нарочито апсолвенте Журналистике) који имају искуства и  склоности у овом раду да се јаве на следеће мејл адресе: uranela@eunet.rs (др Борис Братина) или stsl@fifa.pr.ac.rs (Студентска служба) ради организације првог састанка и формирања уређивачког одбора.

Статистика у психолгији – резултати колоквијума

НАПОМЕНА: број поена са колоквијума се само додаје на број поена на испиту, тј на самом колоквијуму нема оцена нити је ико пао колоквијум Резултати колоквијума из Статистике у психологији и социологији 1, јануар 2013. име и презиме поена име и презиме поена Богдановић Д. Никола 2 Лазић Милијана 1 Божовић Б. Анђела 1 Макић…