Одржана промоција књиге ,,Митови српске историје“ историчара Дејана Ристића

Дана 25. фебруара 2020. године у амфитеатру Филозофског факултета одржана је промоција књиге „Митови српске историје“ историчара Дејана Ристића.

У препуном амфитеатру Филозофског факултета студенти су пуна два сата разговарали са аутором о митовима и предрасудама везаним за знамените личности и догађаје из српске националне историје. Поред поштованог госта, пар речи је о митовима дао и студент историје нашег факултета Лука Јовановић.
Промоција је одржана на иницијативу Студентског парламента Филозофског факултета, подржана од стране управе факултета.

Извештај Комисије о избору у звање ванредног професора – кандидат доц. др Неџиб Прашевић

Извештај Комисије о избору наставника у звање ванредовног професора за научну област Филозофија, ужу научну област Нововековно-савремена филозофија, кандидата доц. др Неџиб Прашевић.

Извештај Комисије доступан је јавности 30 дана: од 28. 2. 2020. до 29. 3. 2020.